Діловодство дільничних виборчих комісій

У державі, де різноманітні вибори відбуваються набагато частіше ніж це передбачено законодавством, постійно існує потреба у бланках діловодства дільничних виборчих комісій. І виникає така потреба перш за все тому, що саме ці ДВК формуються переважно з простих громадян, які лише ситуативно приймають участь у виборчому процесі. Люди, які працюють у різних організаціях та на різних посадах, пенсіонери, студенти і безробітні – всі вони потрапляють у склад дільничних виборчих комісій, головним обов’язком яких є підрахунок голосів виборців. Але перед тим як підраховувати результати волевиявлення громадян, треба підготувати самі вибори на місцях та добре організувати сам виборчій процес.

Саме для того, щоб допомогти ДВК у організації виборчого процесу, ми розміщуємо тут приклади оформлення основних документів дільничних виборчих комісій. А їх, як це не дивно, не так вже і багато. Справа в тім, що дільнична виборча комісія – це колегіальний орган, рішення якого приймаються шляхом голосування всіх ії членів. Тому основними документами, які створюються ДВК у процесі її роботи є протоколи засідань та постанови. Крім того на кожній виборчій дільниці протягом усього часу ії існування повинні бути журнал реєстрації прийому громадян та журнал реєстрації скарг та пропозицій.

Ці документи обов’язково знадобляться вам у роботі, якщо ви стали членом ДВК, а особливо якщо вас призначили її секретарем або головою. Для того щоб у вас не виникало проблем з пошуком зразків правильного їх оформлення, ми пропонуємо вам завантажити на цій сторінці готові бланки, які вам потрібно буде лише роздрукувати.

 

Журнал обліку особистого прийому громадян у виборчій комісії (бланк) [234,11 Kb] (cкачиваний: 6366)

 

Журнал реєстрації документів, заяв і скарг у виборчій комісії (бланк) [228,2 Kb] (cкачиваний: 5395)

 

Постанова дільничної виборчої комісії (бланк) [217,64 Kb] (cкачиваний: 14366)

 

Пртокол засідання дільничної виборчої комісії (бланк) [231,02 Kb] (cкачиваний: 21045)

 

Форум Карта сайту Пошук по сайту