"Методика інформаційної роботи "

В цьому розділі Ви можете розмістити запит на матеріал, який Вас цікавить, іншим користувачам. Ви маєте шукати лише той матеріал, який безпосередньо стосується документознавтсва, діловодства, архівної справи тощо.
Увага! Заборонено робити запит або розміщення на форумі електронних копій видань, книжок та нукових праць крім тих, що офіційно дозволені до вільного розповсюдження власником авторських прав. При частковому використанні статті Ви маєте вказати назву статті, дату та місце публікації, а також автора статті.
Порушникам буде заборонено розміщення повідомлень на тривалий строк!
  • Реклама

"Методика інформаційної роботи "

Повідомлення Юліанна » 22 квітня 2010, 10:28

:roll: :roll: :roll: Доброго дня!!!допоможіть, будь-ласка, знайти підручники з предмету "Методика інформаційної роботи ", що включає такі підрозділи Правові основи інформаційних відносин ,Основні напрямки інформаційної роботи,Пошуковий апарат інформаційних установ як основа їх інформаційної роботи,Фонд довідкової та нормативно-правової інформації як елемент пошукового апарату інформаційних установ,Загальні питання інформаційного обслуговування користувачів інформаційних установ,Довідково-інформаційне обслуговування користувачів інформаційних установ в режимі «запит-відповідь» як вид інформаційного сервісу,Загальна та часткова методика виконання довідок,Інформування споживачів як вид інформаційного обслуговування .Заздалегідь дякую !!! :roll: :roll: :roll:
Юліанна
 
Повідомлень: 2
З нами з: 22 квітня 2010, 10:08

Реклама

загрузка...

Re: "Методика інформаційної роботи "

Повідомлення tatyanakovalenko » 16 жовтня 2014, 12:02

привім всім документознавцям))))
tatyanakovalenko
 
Повідомлень: 1
З нами з: 16 жовтня 2014, 11:58

Re: "Методика інформаційної роботи "

Повідомлення pro100killer1998 » 16 жовтня 2014, 12:15

Привіт Татьяно, ви теж документознавець??? Я тільки навчаюсь...
pro100killer1998
 
Повідомлень: 2
З нами з: 16 жовтня 2014, 12:08  • Реклама

Повернутись до Допоможіть знайти матеріал!

cron