Використання електронної пошти

В цьому розділі розміщуємо цікаві статті, наукові праці та інші цікаві роботи
  • Реклама

Використання електронної пошти

Повідомлення Адміністратор » 28 листопада 2009, 16:07

У випадку, якщо документ необхідно зробити загальнодоступним, це відбувається двома основними шляхами, або через систему електронної пошти, шляхом розсилки, або через Internet, шляхом оприлюднення на Web-сервер. Другий спосіб застосовується у випадку, якщо особи, яким може знадобитися документ, заздалегідь невідомі. Використання електронної пошти ж більш підходить для направлення документів до виконавців.

Системою, що забезпечує маршрутизацію документів є система електронної пошти, яка здійснює паралельне поширення документів. Маршрутизація відрізняється від розповсюдження або розсилки тим, що при маршрутизації документ повертається в початок маршруту, наприклад до ініціатора, а електронною поштою документ йде до виконавця без контролю факту повернення. За допомогою додаткових вкладень система електронної пошти може забезпечувати послідовну маршрутизацію документів.

Для кожного користувача створюється поштова скринька. Передачу повідомлень між поштовими скриньками всередині локальної мережі здійснює програмний модуль - марштурізатор. Але користувачі повинні мати можливість не тільки працювати з електронною поштою в межах інтрамережі (Інтранет), але й обмінюватися повідомленнями через Internet.

Отже, електронна пошта виконує такі функції:
  • Обмін повідомленнями між користувачами;
  • Обмін документами між користувачами;
  • Обмін даними між додатками;
  • Оповіщення користувачів про настання певних подій.
Я тоже умею летать! Только у меня крылья в химчистке...
Аудиокниги онлайн
Аватар користувача
Адміністратор
Администратор
 
Повідомлень: 70
З нами з: 28 листопада 2008, 03:57
Звідки: Київ, Україна

Реклама

загрузка...

  • Реклама

Повернутись до Статті, наукові праці та інше

cron