Нюансы

Документи необхідні для реєстрації, перереєстрації та реєстрації ліквідації СПД, ФОП та ін.
  • Реклама

Нюансы

Повідомлення ValdeAR » 19 квітня 2010, 18:38

Будь-ласка, якщо можливо допоможіть!

1. При відкритті ФОП на єдиному податку. Зробив усе, рахунок та клієнт банк оформив у останню чергу! Чи зобовязаний я надати до податкової реквізити про відкриття рахунку?
2. Як заповнювати книгу доходів та витрат? у випадку якщо! Я займаюсь виготовленням дверей та вікон. Але оплату беру наперед!
І як заповнити, якщо гроші мені перераховують на рахунок 01.02.2009 а я закуплюю маиеріал і тільки через три місяці товар є повністтю готовим.
3. Чи є у когось скан копія документу, який отпимується у Пенсійниму фонді, за умови єдиного податку та за умови що найманих працівників немає...
4. Чому по інформації кажуть, що оплата єдиного податку до 25-го, але у податковій стверджують, що до 20-го?

Дякую за увагу!!!
ValdeAR

Реклама

загрузка...

Re: Нюансы

Повідомлення Адміністратор » 20 квітня 2010, 19:16

ValdeAR написав:Будь-ласка, якщо можливо допоможіть!

1. При відкритті ФОП на єдиному податку. Зробив усе, рахунок та клієнт банк оформив у останню чергу! Чи зобовязаний я надати до податкової реквізити про відкриття рахунку?
2. Як заповнювати книгу доходів та витрат? у випадку якщо! Я займаюсь виготовленням дверей та вікон. Але оплату беру наперед!
І як заповнити, якщо гроші мені перераховують на рахунок 01.02.2009 а я закуплюю маиеріал і тільки через три місяці товар є повністтю готовим.
3. Чи є у когось скан копія документу, який отпимується у Пенсійниму фонді, за умови єдиного податку та за умови що найманих працівників немає...
4. Чому по інформації кажуть, що оплата єдиного податку до 25-го, але у податковій стверджують, що до 20-го?

Дякую за увагу!!!

З подібними питаннями вам краще звернутись на форум Податковоъ адміністраціі: http://sta.gov.ua/jforum/forums/list.page

Стосовно 20-25 числа: ДПА що хоче те і творить. У цих хапуг свої закони і своя держава. Вони керуються не законами, а листами, що їх надає начальник ДПА у вигляді роз'яснень до різноманітних НПА... :x Справа в тім що в різних місцях ця дата по різному трактується. Отож вони зробили як їм вигідно.

Форму бланка ПФ щодо взяття на облік підприємця я викладу тут: http://forum.dilo.kiev.ua/viewtopic.php?f=7&t=5 (трохи пізніше)
Я тоже умею летать! Только у меня крылья в химчистке...
Аудиокниги онлайн
Адміністратор
Администратор

• Реклама

Повернутись до Документи необхідні для реєстрації/перереєстрації СПД, ФОП