Приємне знайомство з Київським механіко-технологічним коледжем

Завідувач  кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Європейського  університету проф. Палеха Ю. І. відвідав державний вищий навчальний заклад – Київський механіко-технологічний коледж.

Була проведена відкрита лекція для студентів, що навчаються за спеціальністю «Діловодство», передана навчально-методична література та посібники викладачів кафедри.

Для проведення відкритої лекції керівництвом коледжу було залучено понад сто учнів, які навчаються за спеціальністю «Діловодство». Метою і змістом зустрічі було знайомство зі спеціальністю та історією науки про документ, можливості продовжувати  й удосконалювати професійну компетенцію, як у стінах Європейського університету, так і безпосередньо на робочих місцях за фахом.

Палеха Ю. І. ознайомив учнів з умовами вступу та особливостями навчання в Європейському університеті. Особливу увагу приділив розповіді про фахівців, яких готує випускова кафедра, про особливості спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», перспективи працевлаштування після закінчення вищого навчального закладу.

Чималий інтерес учнів викликали історичні періоди  розвитку науки про документ, питання електронного документообігу, а також форми навчання,  проходження практики, можливість вчитись  працюючи, на  які   доповідач дав вичерпні відповіді.

Приємне знайомство з Київським механіко-технологічним коледжемПо закінченню зустрічі учням були роздані буклети з докладною інформацією про дану спеціальність та запрошено до участі у Днях відкритих дверей Європейського університету.

З питань подальшого розвитку спеціальності Ю. І. Палеха провів перемовини  з головою комісії з діловодства, спеціалістом вищої категорії Улицькою Інною Ігорівною та  спеціалістом 1 категорії, викладачем діловодства та архівознавства Передерій Наталією Олександрівною.

Щодо питань подальшої співпраці вищих навчальних закладів відбулися робочі зустрічі з  заступником  директора коледжу з навчально-виховної роботи Омельченко Вікторією  Володимирівною, з заступником  директора коледжу з виробничого навчання Заєць Надією Миколаївною та завідуючою відділенням діловодства та соціальної роботи Баламут Оксаною Вікторівною.

Намічені шляхи подальшої співпраці двох вищих навчальних закладів.

Форум Карта сайту Пошук по сайту