Урочистий випуск магістрів з документознавства та інформаційної діяльності в Європейському університеті

В Європейському університеті відбувся урочистий захід, присвячений випуску магістрів та спеціалістів. Дипломи про вищу освіту отримали більш ніж 300 випускників.

Поздоровляючи випускників ректор Європейського університету професор Іван Тимошенко запевнив, що «отримані знання будуть завжди необхідні, а подальше кар’єрне зростання стане підтвердженням тому, що роки навчання в університеті пройшли з користю».

Зі словами вітання до випускників університету звернулись також перший проректор університету професор Зоя Тимошенко та співзасновник університету проректор з науково-педагогічної роботи та інноваційного розвитку університету, доктор філософських наук Олена Тимошенко.

Урочистий випуск магістрів з документознавства та інформаційної діяльності в Європейському університетіСеред випускників Європейського університету особливо виділялись своїм вбранням молоді дівчата, які отримали дипломи магістрів з документознавства та інформаційної діяльності.

Декан факультету інформаційних систем і технологій В’ячеслав Рябцев підкреслив, що попереду у випускників цікава робота, необхідно реалізувати знання та вміння, отримані в університеті, зробити свій внесок в розвиток держави.

В цьому його підтримав завідувач кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності проф. Юрій Палеха, який побажав своїм вихованцям успіхів на виробництві, вагомих здобутків на життєвому шляху, не зупинятись на досягнутому й наголосив, що труби можуть бути картонними, а от підготовлені ними документи мусять бути залізними.

Зі словами подяки на адресу керівництва університету та професорсько-викладацького складу навчального закладу виступила випускниця магістратури, дипломований документознавець та інформаційний аналітик Кристина Боярина

Урочистий випуск магістрів з документознавства та інформаційної діяльності в Європейському університетіКристина від імені всієї групи подякувала своєму завідувачу та викладачам кафедри за високий професіоналізм, терпіння та вимогливість й підкреслила, що отримання диплома – знаменна подія в житті випускників і знаменне свято.

«Не можна зупинятись на досягнутому, необхідно самовдосконалюватись, а отриманий диплом магістра завжди буде допомагати в цьому» – наголосила вона.

В колі друзів, знайомих й родичів випускникам університету були вручені дипломи, на їх адресу пролунало багато теплих слів і побажань успішної кар’єри з обраного фаху.

В цей же день в Європейському університеті успішно пройшла державна атестація бакалаврів з напряму «Документознавство та інформаційна діяльність», які після її закінчення, всі як один виразили бажання продовжити навчання в магістратурі.

Форум Карта сайту Пошук по сайту