Випуск документознавців - 2015

На урочистій церемонії вручення дипломів випускникам Європейського університету дипломів про вищу освіту, що відбулась 13 лютого 2015 року, дипломи про вищу освіту разом з  іншими випускниками  заочного відділення вишу отримало 65 студентів, що пройшли курс за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність».

Церемонія  вручення дипломів пройшла у вели-кому залі Європейського університету, де зібрались винуватці події, представники професорсько-викладацького складу, батьки, друзі та  почесні гості.

Відкрив урочисту церемонію ректор Європейського університету професор Тимошенко Іван Іванович, який поздоровив випускників та їх батьків зі святом. Особливі слова подяки було промовлені на адресу викладачів за роботу, яка була проведена за минулі роки  з цими випускниками, а також на адресу тих, хто у виші за займається навчально-методичною та науковою роботою. Всі ці поздоровлення відносились у рівній мірі як для працівників головного ВНЗ так і колективів всіх регіональних підрозділів університету, розташованих в  різних областях крани.

Випуск документознавців - 2015Успішне проходження в МОНУ акредитації відокремленими під-розділами та кафедрами університету  – свідоцтво того, що й в наступні роки   заклад  буде готувати  кваліфікованих фахівців, які  так потрібні для економіки країни.

В своєму виступі ректор зупинився й на тих подіях, які  відбуваються на півдні країни, де незважаючи на Мінські домовленості, ведуться важкі  бої з сепаратистськими угрупуваннями й навчальний процес призупинено, а студенти  переведені в інші філії університету.

Проф. Тимошенко побажав випускникам, щоб диплом Європейського університет став для них тим фундаментом, на якому буде будуватись їх подальша кар’єра.

З поздоровленнями й теплими словами вітання  до студентів випускників звернулись завідувач заочного відділення університету доцент,  к.і.н. Шиян Оксана Миколаївна та керівники випускових кафедр навчального закладу.

Завідувач  кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної роботи університету  проф. Ю.І. Палеха побажав ви-хованцям молодої енергії, постійної, систематичної і наполегливої праці над своїм самовдосконаленням.

Серед кращих робіт випускників Ю. Палеха  виділив роботи: Горлач Інни Вікторівни  на тему «Інформаційне забезпечення діяльності шляхо-будівельної організації» (на прикладі роботи ВАТ «Укравтодор»), керівник дипломної роботи –  к.і.н., Василенко О.М., Македон Ірини Григорівни на тему «Особливості побудови  системи документаційного забезпечення діяльності акціонерного товариства» (на прикладі роботи ЗАТ «Едем») та Хорошилової Тетяни Випуск документознавців - 2015Зіновіївни  на тему «Документаційна система забезпечення діяльності  торговельно-роздрібного магазину»  (на прикладі роботи ТОВ «Маратекс»), керівник дипломних робіт –  к.і.н., Кириленко О.Г.

Завідувач кафедри підкреслив, що не треба боятись перепон, що можуть стати на їх шляху й сміливо йти вперед. Сьогодні Україні, як ніколи, підкреслив  завідувач, країні необхідні високваліфіковані документознавці, інформаційні аналітики, які в змозі  забезпечити перемогу в будь-якій інформаційній війні з агресором.

На завершення пролунав гімн Gaudeamus, який всі присутні за традицією слухали стоячи, після чого церемонія була об’явлена закритою, а всі випускники були запрошені до урочистого фотографування.

До  панувавших на урочистостях присвячених випуску в Європейському університеті радощах від того, що вчорашні студенти вступають в нове  життя, де на них чекає  успіх та вдача, домішувався відтінок  смутку прощання.

Тому випускники довго не розставались зі  своїми викладачами й бувшими однокурсниками, домовлялись про нові зустрічі в стінах університету.

Випуск документознавців - 2015 Випуск документознавців - 2015 Випуск документознавців - 2015 Випуск документознавців - 2015 Випуск документознавців - 2015

 

Форум Карта сайту Пошук по сайту