Випускники механіко-технологічного коледжу кращі!

Як свідчать показники навчання в Європейському університеті студентів, що закінчили Київський механіко-технологічний коледж (КМТК), вони кращі ніж показники навчання студентів, що прийшли в Європейський університет продовжувати навчання після закінчення інших начальних закладів.

Середній бал успішності цих студентів третього та четвертого курсів, що навчаються за спеціальністю «Документознавство та інформаційна діяльність» за підсумками зимової сесії складає 4,7 та 4,8.

Не так давно відбулась чергова зустріч завідувача кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Європейського університету проф. Палеха Юрія Івановича зі студентами Київського механіко-технологічного коледжу – випускниками 2016 року.

Випускники механіко-технологічного коледжу кращі!В ході зустрічі студентам була подана цікава інформація щодо розвитку спеціальності, починаючи з її відкриття в України й до цього року, коли вона буде зазначатись як «Інформаційна, бібліотечна та архівна діяльність». Професор детально розповів про особливості навчання у вишах міста, відомих фахівців з документознавства.

Лише кращі з випускників зможуть продовжити навчання в знаному Європейському університеті на денному чи заочному відділеннях за обраною спеціальністю й отримати диплом бакалавра – інформаційного аналітика, а далі отримати диплом магістра безпосередньо в університеті на Україні чи в Польщі, влаштуватись на хорошу роботу й забезпечити в кінці кінців перемогу нашої держави в будь-якій інформаційній війні з агресором.

Форум Карта сайту Пошук по сайту