Увага! Новий посібник!

Співробітниками кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності  Європейського університету підготовлено новий навчальний посібник «Стандартизація в документально-інформаційній, бібліотечній, архівній та видавничій справі», співавторами якого стали Юрій Палеха, Ірина Смоловик та Михайло Геращенко.
У посібнику викладені наукові, нормативні, технічні та організаційні основи стандартизації продукції та послуг в документально-інформаційній, бібліотечній, архівній  та видавничій справі відповідно до освітньо-професійної програми, рекомендованої Міністерством освіти і науки  України. Посібник містить короткі описи найважливіших нормативно-технічних документів (міжнаціональних, національних та галузевих стандартів) у документально-інформаційній галузі.

У першу чергу, посібник призначений для керівників та працівників інформаційних організацій, служб підприємств і установ державної і недержавної форм власності, студентів вищих навчальних закладів, викладачів, аспірантів, усіх тих, хто має справу з  інформаційними ресурсами як у традиційному, так і в електронному форматі й цікавиться стандартизацією в документально-інформаційній сфері.

Увага! Новий посібник!

 

Докладну інформацію про посібник шукайте у розділі "Посібники".

Форум Карта сайту Пошук по сайту