Новини (старий архів)

16 грудня 2011 року

Шановні колеги!

Європейський університет і Асоціація навчальних закладів України приватної форми власності запрошують Вас на семінар підвищення кваліфікації з напряму «Сучасне документаційне забезпечення управління», який будуть проводитись університетом за новітніми технологіями 15-16 грудня 2011 р.

Семінар розраховано на керівників і співробітників служб документаційного забезпечення управління, канцелярій, секретарів, працівників відділу кадрів та архіву, інформаційних підрозділів організацій та установ, викладачів ВНЗ.

У програмі семінару:

  • Нормативна база діловодства та архівної справи
  • Організація документообігу в установі
  • Автоматизація процесів документаційного забезпечення
  • Технологія роботи з кадровою документацією
  • Особливості роботи архівного підрозділу установи
  • Мовні особливості офіційно ділового стилю
  • Інформаційні ресурси для прийняття управлінських рішень

У роботі семінару беруть участь провідні фахівці Держкомархіву України, Національного банку, Головдержслужби, Українського науково-дослідного інституту архівної справи і документознавства, наукові співробітники УкрЦНТЕІ, Національної бібліотеки ім. В.І.Вернадського, провідні викладачі Європейського університету.

Вартість участі: 940.00 грн. – за одного учасника. Для другого і третього учасника знижки – 5% та 10% відповідно.

Реквізити: ПВНЗ «Європейський університет» (отримувач платежу), Код 24366800, МФО 380333, р/р 26008014040118, Банк отримувача Філія АТ «Укрексімбанк».

У вартість семінару входить: проведення аудиторних занять, інформаційно-консультаційне обслуговування в режимі оn-line, кава-брейк, збірка навчально-методичних матеріалів, отримання свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка (Ліцензія МОНУ від 04.02.2010 №506191).

Бажаючі зможуть відпочити у мальовничому куточку київського Полісся в 30 км. від столиці на базі спортивно-оздоровчого комплексу Європейського університету «Озерне» (поблизу с. Мироцьке), помилуватися краєвидами, великими озерами, покататися на човнах. Комплекс обладнаний сучасними готельними номерами, спортмайданчиками, конференц-залою, критою альтанкою. Є всі умови для комфортного проведення дозвілля на різні смаки: столи настільного тенісу, дві сауни з басейнами, страусина та тваринницька ферми.

Замовлення приймаються:

Оргкомітет


25 червня 2008 року

8000 користувачів мережі Інтернет відвідали наш сайт на сьогоднішній день!  Це говорить про зростання інтересу до цього ресурсу та про реальну користь, що приносить сайт Юрія Івановича Палехи фахівцям та студентам.

(показники лічильники відвідувань на 25.06.2008 р.)

14 травня 2008 року
УВАГА! ВИБОРИ-2008! На допомогу секретареві виборчої комісії. Пропонуємо Вам зразки оформлення та бланки ведення діловодства виборчих комісій...
Докладніше...

 

Кафедра"Документознавства та інформаційної діяльності" Європейського університету організовує проведення двомісячних курсів підвищення кваліфікації для працівників служб діловодства з видачею свідоцтва державного зразка.
Довідки за тел. у м. Києві:
423-00-79 та 424-23-61

14 квітня 2008 року
З 1 вересня на кафедрі Документознавства  Європейського університету організовується відділення перепідготовки фахівців за спеціальністю "Документознавство та інформаційна діяльність" з отриманням диплому державного зразка.
Довідки за тел. у м. Києві:
450-64-90 та 424-23-61

10 квітня 2008 року
Незабаром очікуйте на сайті новий розділ: "Бланки та шаблони документів"! Цей розділ буде містити різноманітні зразки офрмлення документів, бланки, інструкції щодо заповнення та сладання деяких ділових паперів.

Доступ до цього розділу буде абсолютно безкоштовним.

15 березня 2008 року
13 березня 2008 року зафіксовано ТИСЯЧНОГО відвідувача сайту "Управлінське, кадрове та загальне документознавство". Привітаємо автора і засновника сайту професора Палеху Юрія Івановича із своєрідним ювілеєм і побажаємо йому наснаги. Хай цей сайт буде завзжди цікавим та корисним для всіх, хто прагне бути професіоналом у своїй справі.

- Таким ми побачили лічилник сайту "Управлінське, кадрове та загальне документознавство 13.03.2008 року о 14:54 за київським часом...

А так виглядає офіційна статистика відвідування сайту з дня заснування до 12.03.2008 року включно:

Рекордом відвідувань на сьогодні є 85 відвідувачів (власників унікальних ІР). Так тримати! ;-)

08 березня 2008 року

Наказ Міністерства освіти і науки України "Про затвердження Умов прийому до вищих навчальних закладів України"...

29 лютого 2008 року

Від початку заснування аудиторія нашого сайту щодня невпинно зростає. 28 лютого 2008 року зафіксовано 45 відвідувачів! Для ресурсу, якому ще не виповнився місяць, це досить суттєвий результат.

Статистика відвідувань сайту www.dilo.kiev.ua за лютий місяць

21 лютого 2008 року

На сайті викладено умови вступу на факультет "Документознавства та інформаційної діяльності" Європейського університету. Якщо ви справді хочете отримати якісну сучасну освіту в цій галузі то вам  сюди.

13 лютого 2008 року

Нова навчальна програма з дисципліни «Документо- знавство» для спеціальності 6.020100 «Документознавство та інформаційна діяльність», Київ - 2008. Якщо ви бажаєти вивчити її докладніше то вам сюди.

7 лютого 2008 року

Сьогодні було запущено сайт у тестовому режимі. Цей день буде важатися офіційним днем народження сйату і саме с цього дня буде вестися його відлік. Побажаємо йому сім футів під кілем у бездонному океані Інтернету!Форум Карта сайту Пошук по сайту