Тютюнова залежність

Паління сигарет - шкідлива звичка, це те, що можна почути навіть від самих курців. Нікотин викликає стійку залежність від куріння, заважаючи зупинитися, і ті, хто хоче кинути курити, зазвичай повинні володіти силою волі. На жаль, з тієї причини, що відмова від паління потребує багато вольових зусиль з боку тих, що палять, багато курців просто опускають руки після однієї - двох невдалих спроб. Якби вони тільки знали, яку шкоду куріння насправді приносить їхньому органзму насправді.

Ймовірно, всі знають, що куріння підриває гарне самопочуття, здоров'я і зовнішній вигляд. Більш того, куріння зачіпає вашу родину, друзів і колег. Вдихати тютюновий запах ще й неприємно. Проте це - лише крапля в морі неприємностей, яким піддаються курці. Вся правда відома тільки деяким людям - не тому що це великий секрет, а тому що дуже важко повірити в те, якої шкоди завдають собі курці.

Куріння - це смерть в розстрочку. У це важко повірити, але в більшості країн, де палять, куріння забрало більше життів ніж усі війни разом узяті. Шкода куріння не можна недооцінювати: у 9 з 10 випадків захворюваннь органів дихання причиною є саме паління. Ви ще не задумалися над тим, як кинути палити скоріше?

Хвороби органів дихання - тільки вершина айсберга. Куріння також сильно збільшує ризик виникнення інсульту і розвитку хвороб серця, навіть якщо Ви - тільки пасивний курець. Справи погані, якщо ви вдихали тютюновий дим у ранньому віці. Тоді, у вас є великий шанс розвитку важкої астми і алергії, а також інфекційних захворювань носа, горла і вушних інфекцій. Ці наслідки є, можливо, найстрашнішим тому, що вони не вбивають, але перетворюють Ваше життя на жах, а все лише тому, що батьки хотіли затягтися час від часу... І не думали про те, як кинути курити заради дитини.

Інша проблема - шкода від паління, завдана здоров'ю дітей. Якщо жінка буде палити під час вагітності, або якщо буде проводити багато часу навколо курців, то дитина, ймовірно, отримає проблеми з серцем і менші за обсягом легені. Кажучи прямо, це навіть не ймовірність - так і буде. У тих дітей, які явно не страждають від таких проблем, був потенціал для того, щоб стати надзвичайно успішними спортсменами. Вони втратили свій шанс тільки тому, що їх матері вдихали дим сигарет. Вони не турбувалися про те, як кинути палити і виховати спортсмена або просто здорову людину.

Проблема курців не зводиться тільки до смерті - ми всі помремо рано чи пізно. Проблема полягає в тому, що шкода від паління зруйнує наш фізичний та душевний стан задовго до цього...

Зуби - перше, що страждає при палінні. Смола тютюнового диму в'їдається в зуби, вона змінює їх колір в потворний жовтуватий відтінок коричневого. У той же час куріння перешкоджає нормальному кровопостачанню ясен, їх харчуванню і робить їх, разом із зубами, все слабкішими.

Проблеми з зубами - це те, що гарантовано отримає кожен курець. Шанс раку або захворювань органів дихання, можливо, не здається досить страшним (хоча це на 100% реально). Але, втрата зубів через паління не є теорією. Якщо Ви почнете палити у віці 19 років, то у Вас ймовірно буде на п'ять зубів менше у віці 36. Куріння також сприяє тому, що мікртріщіни у вас у роті заживають набагато повільніше, роблячи порожнину вашого рота ідеальним місцем для всіляких інфекцій. Можливо, ви не схильні до цього, якщо вам вдається підтримувати хороший стан в цілому, але при найменшому пошкодженні - ви негайно відчуєте на собі всю шкоду куріння.

На перший погляд, проблеми з зубами можуть затьмарити, для вас, всі інші неприємності, викликані курінням. Проте, вони також мають місце бути і ви можете бути на 100% впевнені, що знайдете їх. Ці неприємності включають погіршення кольору Вашої шкіри, виснаженням волосся та його ламкості, і жахливого запаху, що оточує Вас, Вашу одяг і Ваші речі. Навіть при тому, що Ви можете не помічати цього спочатку і не замислюватися над тим як кинути палити, адже зміна займає місяці, і нелегко визначити шкоду куріння, наростаючю протягом такого довгого часу, але інші люди будуть бачити це напевно. Шкода куріння вражає. Отже, якщо Ви помічаєте, що люди починають цуратися Вас або намагаються не сидіти поруч з Вами, це ймовірно або через запах, яким нагородило вас паління, або з-за Вашого стомленого і непривабливого вигляду. У будь-якому випадку не звинувачуйте їх: ви самі привели себе до цього, не замислившись вчасно про те, як кинути палити і позбутися від цих проблем.

Що ж робити? Є тільки один вихід: киньте курити! Прямо тут і прямо зараз. Зупиніться - паління не варто Вашого життя і, що ще більш важливо, Вашої посмішки.Форум Карта сайту Пошук по сайту