Кілька речей, яких не повинно бути на вашому робочому місці

Кожен організовує простір навколо себе за своїми вподобаннями. Вдома кожен вільний облаштовуватися, як хоче, однак робоче місце - це абсолютно інша справа. Самі предмети і те, як вони розкладені - все це повідомляє оточуючим щось про звички, смаки та характер людини. Так що перш ніж взятися за облаштування власного робочого «гнізда», потрібно поставити собі питання: «Як багато і що саме я хотів би розповісти про себе колегам та керівництву?»

Нешкідливі на перший погляд предмети можуть виставити людину в несприятливому світлі і навіть стати причиною насмішок колег і критики начальства. До яких же речей треба ставитися з обережністю? Що краще залишити вдома, якщо ви не хочете зайвих проблем і частих «екскурсій» товаришів по службі до вашого робочого столу?

Ось речі, які розкажуть про вас те, про що зазвичай в офісі краще нікому не знати.

«Веселі» фотографії

Це була відмінна вечірка, всім було шалено весело і ви чудово відпочили? Шикарно! Але чи варто повідомляти шефу про те, що за суворої діловою зовнішністю ховається буйна натура, яка любить гуляти широко? А раптом начальник образиться, що ви не запросили його з собою?

Те ж стосується і фотографій з коханими. Ви пристрасна пара, яка не соромиться у вираженні своїх почуттів? Зовсім не обов'язково надавати всьому офісу свідоцтва вашої любові.

І останнє: навіть самої карколомної фотографії в купальнику не місце на робочому столі, якщо ви не працюєте в модельному агентстві і це не фото з ​​портфоліо. Навіщо давати товаришам по службі привід постійно замислюватися про те, як ви виглядаєте без ділового костюма?

Прозелітичні матеріали

Яких би релігійних поглядів і громадської позиції ви не дотримувалися, якщо вони не мають відношення до ваших прямим професійних обов'язків, не потрібно їх афішувати. Будь-які витяги з важливих для вас текстів, релігійні образи та інші матеріали повинні призначатися тільки для ваших очей. Зовсім не доречно розвішувати в офісі «рекламні плакати» із закликами негайно повірити у Бога, проявити свідомість і т. ін.

«Армії» пупсів

Кілька речей, яких не повинно бути на вашому робочому місціБагато людей із захопленням збирають невеликі фігурки героїв мультфільмів, тварин, моделі машин та інше. Ви можете спокійно розставити на робочому столі цілу родину «смурфикі»в чи армію котів різних форм і розмірів, якщо працюєте у видавництві коміксів чи «Товаристві друзів котячих». Але якщо ви займаєтеся продажем пральних машин або вирішенням юридичних суперечок, така «експозиція», як би вона не надихала вас особисто, навряд чи вселить довіру клієнтам або порадує керівництво. «Творчий підхід» до оформлення робочого місця доречний там, де і сама робота пов'язана з творчістю.

Фан-клуб

У вас є улюблений актор, співак, група або футбольна команда? Ви не самотні! Але якщо ви все-таки поки не працюєте в прес-центрі зірки сцени або спорту, краще обмежити офісну «виставку» предметів, пов'язаних з цим захопленням. Ніхто не може заборонити вам примостити улюблений сувенір або фото на робочому столі, але не варто вивішувати фотошпалери і встановлювати замість звичного телефонного дзвінка гімн улюбленої команди. Зрештою, а що якщо серед товаришів по службі або клієнтів знайдуться вболівальники іншого клубу ?

Дитячі вироби

Ніщо так не радує батьківське серце, як подарунки дітей, зроблені своїми руками. Тим більше це привід задуматися на тим, чи варто виносити сімейний скарб на загальний огляд? Навіть якщо ви вважаєте, що це не просто саморобка, а робота юного генія, навіщо перевіряти, чи погодяться з цією думкою колеги? Більшість батьків скажуть, що оцінка товаришів по службі в даному випадку їх хвилює найменше. Це правильний підхід. І звичайно, ви маєте повне право розмістити на столі улюблену річ, створену вашим малюком, просто тому, що вам приємно на неї дивитися. Головне - знати міру і не перетворювати офіс у філію виставкового центру робіт дитсадка.

Предмети, що виражають політичні погляди

На відміну від речей, вже перерахованих вище, які можуть бути доречні в розумних кількостях, матеріали, пов'язані з політикою, - окрема тема. Звичайно фахівці в принципі не рекомендують виставляти на робочому місці предмети, які гучно заявлять про ваші політичні погляди. І справа не в тому, що ви не маєте право на власну думку, а в тому, що якщо ваша професія не пов'язана з політикою, краще провести чітке розмежування між професійною діяльністю і політичними пристрастями. Хоча б для того, щоб не вступати в явний або прихований конфлікт з людьми протилежних поглядів. А таких може виявитися чимало як серед ваших наймачів, так і серед колег і клієнтів.

Ароматизатори

Аромат свіжого яблука або лаванди може заспокоювати нерви і розслабляти вас, але далеко не завжди він діє так само на оточуючих. Більше того, велика ймовірність, що на ваших колег він справить абсолютно протилежну дію. Якщо «присутність» предметів можна обмежити лише власним робочим столом, то з запахами цього, на жаль, зробити не можна. Будь-які «пахощі» (до їх числа входять сильні парфуми і одеколони) хочеш не хочеш, а доведеться ділити з усім офісом. До того ж, хтось із ваших товаришів по службі може страждати від алергії, і будь-які агресивні «пахощі» будуть для них дуже важким випробуванням.

Залишки їжі

Їсти в офісі в принципі не рекомендується. Це не естетично і негативно позначається на здоров'ї. Але якщо без перекусу «не відходячи від верстата» ніяк не можна, пам'ятайте про те, що залишки продуктів досить швидко починають поширювати не найприємніші запахи по приміщенню (і ніякі ароматизатори тут не допоможуть - див. пункт вище ), а крім того, вони також можуть стати джерелом бруду в офісі і, як наслідок, причиною появи деяких захворювань. Тому якщо від обіду у вас залишився дуже смачний сандвіч або незакінчена пачка улюблених чіпсів, не варто берегти їх до завтра і навіть до вечора. Позбавтеся від них! Зробіть цю послугу собі і колегам. А заодно не забутьте про використану тару. Порожні пляшки, склянки з-під кави, упаковка - всі ці предмети повинні своєчасно переміщатися у відро для сміття. Причому бажано за межі офіса! Якщо біля вашого робочого стола або під ним стоїть відро для сміття, то в нього доречно кидати папірці, але ніяк не залишки їжі!

Форум Карта сайту Пошук по сайту